Επώνυµο*

Email επικοινωνίας*

Τίτλος Πτυχίου βασικών Σπουδών*

Βαθμός Πτυχίου βασικών Σπουδών*

Δεύτερο πτυχίο βασικών σπουδών από ελληνικό πανεπιστήμιο ή της αλλοδαπής (αναγνωρισμένο από το ΔΙΚΑΤΣΑ/ΔΟΑΤΑΠ). (Σημειώστε το πτυχίο που έχετε)

Τίτλος διδακτορικών σπουδών από ελληνικό πανεπιστήμιο ή της αλλοδαπής (αναγνωρισμένο από το ΔΙΚΑΤΣΑ/ΔΟΑΤΑΠ). (Σημειώστε τον τίτλο)

Τίτλος μεταπτυχιακών σπουδών από ελληνικό πανεπιστήμιο ή της αλλοδαπής (αναγνωρισμένο από το ΔΙΚΑΤΣΑ/ΔΟΑΤΑΠ). (Σημειώστε τον τίτλο)

Προϋπηρεσία στην εκπαίδευση (δημόσια ή ιδιωτική). (Σημειώστε τους μήνες)

Προϋπηρεσία σε διοικητική θέση ευθύνης στην εκπαίδευση (π.χ. διευθυντή σχολείου, σχολικού συμβούλου, διευθυντή εκπαίδευσης, κλπ.). (Σημειώστε τους μήνες)

Οργάνωση καινοτόμων προγραμμάτων στο σχολείο ή/και συμμετοχή σε διακρατικά προγράμματα ανταλλαγών. (Καταγράψτε τον αριθμό)

Πτυχιακή εργασία. (Σημειώστε τον τίτλο)

Δημοσιεύσεις σε διεθνή επιστημονικά περιοδικά με κριτές. (Καταγράψτε τον αριθμό)

Δημοσιεύσεις σε ελληνικά επιστημονικά περιοδικά με κριτές. (Καταγράψτε τον αριθμό)

Δημοσιεύσεις σε διεθνή πρακτικά συνεδρίων με κριτές. (Καταγράψτε τον αριθμό)

Δημοσιεύσεις σε πρακτικά ελληνικών συνεδρίων με κριτές. (Καταγράψτε τον αριθμό)

Δημοσιεύσεις σε ελληνόγλωσσους συλλογικούς τόμους. (Καταγράψτε τον αριθμό)

Δημοσιεύσεις σε ξενόγλωσσους συλλογικούς τόμους. (Καταγράψτε τον αριθμό)

Επίσημο Αποδεικτικό Γνώσης της Αγγλικής ή Γερμανικής Γλώσσας.* (Σημειώστε το πτυχίο που έχετε και το επίπεδό του)

Επίπεδο γνώσης δεύτερης ξένης γλώσσας. (Σημειώστε το πτυχίο που έχετε και το επίπεδό του)

Συνάφεια μαθημάτων προπτυχιακών σπουδών με τα μαθήματα του ΠΜΣ. (Καταγράψτε τον αριθμό)

Συμμετοχή σε ερευνητικά προγράμματα. (Καταγράψτε τον αριθμό)

Πιστοποιημένες γνώσεις ΤΠΕ (Τεχνολογίες της Πληροφορίας και της Επικοινωνίας). (Σημειώστε ΝΑΙ ή ΟΧΙ)

ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΑΡΧΕΙΩΝ

1. Δημιουργείστε φάκελο αρχείων (με όσα από αυτά κατέχετε και έχετε δηλώσει στη φόρμα, αλλιώς δεν θα πάρετε τα μόρια της μοριοδότησης) με την ονομασία «Ονοματεπώνυμο_Δικαιολογητικά»

Ο φάκελος θα περιέχει τα ακόλουθα δικαιολογητικά:

• Αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα (απαραίτητο)
      • Φωτοτυπία αστυνομικής ταυτότητας (απαραίτητο)
      • Αντίγραφο πτυχίου (απαραίτητο)
      • Πιστοποιητικό Σπουδών με αναλυτική βαθμολογία όλων των ετών (απαραίτητο)
      • Αναγνωρισμένα διπλώματα γνώσης ξένων γλωσσών (απαραίτητο)
      • Βεβαίωση εκπόνησης πτυχιακής εργασίας [εφόσον υπάρχει]
      • Αντίγραφα δημοσιεύσεων [εφόσον υπάρχουν]
      • Άλλα πτυχία Τμημάτων ΑΕΙ ή ΤΕΙ [εφόσον υπάρχουν]
      • Μεταπτυχιακοί τίτλοι [εφόσον υπάρχουν]
      • Διδακτορικός τίτλος [εφόσον υπάρχει]
      • Βεβαίωση προϋπηρεσίας στη δημόσια ή ιδιωτική εκπαίδευση [εφόσον υπάρχει]
      • Βεβαίωση προϋπηρεσίας σε διοικητική θέση ευθύνης στην εκπαίδευση [εφόσον υπάρχει]
      • Βεβαιώσεις οργάνωσης καινοτόμων προγραμμάτων ή συμμετοχής σε διακρατικά προγράμματα ανταλλαγών [εφόσον υπάρχουν]
      • Βεβαιώσεις συμμετοχής σε ερευνητικά προγράμματα [εφόσον υπάρχουν]
      • Βεβαίωση πιστοποιημένων γνώσεων πληροφορικής (ΤΠΕ)[εφόσον υπάρχει]
      • Άλλα δικαιολογητικά που πιστοποιούν τα μοριοδοτούμενα προσόντα [εφόσον υπάρχουν]

1.  Αφού ολοκληρώσετε τη δομή του φακέλου, zipάρετε (διαδικασία συμπίεσης) ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ το αρχείο {για να συμπιέσετε τον φάκελο, κάντε δεξιό κλικ στον φάκελο που θέλετε να συμπιέσετε και, στη συνέχεια, επιλέξτε Αποστολή σε > Συμπιεσμένος φάκελος (μορφή zip).

Μέγιστο μέγεθος ZIP αρχείο είναι τα 80MB.
    Με τη συμπλήρωση και αποστολή της φόρμας, θα σας έρθει ένα αντίγραφο της φόρμας στο email που έχετε ορίσει σαν email επικοινωνίας. Παρακαλώ ελέγξτε και τον φάκελο Spam και αν το email δεν έρθει σε μια (1) ημέρα, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας στο 24210 74881.