ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΑΘΗΣΗ ΜΕ ΤΗ ΧΡΗΣΗ ΤΩΝ ΤΠΕ

Διδασκαλία και Μάθηση με τη Χρήση των ΤΠΕ (ΗΥ0702): Πληροφορίες για την επιλογή του μαθήματος

Δευτέρα 06/02/2023

Καλούνται οι φοιτητές/τριες του 8ου ή μεγαλύτερου εξαμήνου που χρειάζονται την παρακολούθηση 2 μαθημάτων του κύκλου ΤΠΕ για τη λήψη του πτυχίου τους, να στείλουν e-mail στον διδάσκοντα (vourlets@uth.gr) μέχρι και την Κυριακή 12/2. Οι φοιτητές/τριες που εμπίπτουν στην παραπάνω κατηγορία θα γίνουν δεκτοί/ές στο μάθημα κατά προτεραιότητα. Θα ακολουθήσει ανακοίνωση σχετικά με τις υπόλοιπες θέσεις, που θα πληρωθούν από φοιτητές/τριες του ΣΤ’ και του Ζ’ εξαμήνου (που χρειάζονται 1 μάθημα του κύκλου ΤΠΕ). Υπενθυμίζεται ότι προϋπόθεση για την παρακολούθηση του μαθήματος είναι η επιτυχία στο υποχρεωτικό μάθημα του Δ’ εξαμήνου, «ΤΠΕ στην Εκπαίδευση» (ΗΥ0601).

Ο διδάσκων
Βουρλέτσης Ιωάννης